פרופיל חברה

אלבס בע"מ צמחה ממפעל משפחתי שהוקם בשנת 1956 לחברה המובילה בתחומה המשרתת את כל קשת התעשייה בארץ. החברה עוסקת בייעוץ, פיתוח וייצור של מגוון מוצרי גומי הן כמוצרי מדף והן כמוצרים עפ"י תכנון הלקוח.

לקוחות

על לקוחות החברה נמנים כל מפעלי התעשייה הביטחונית בארץ כמו גם מפעלי תעשיות ביטחוניות בחו"ל. חברות אלקטרוניקה ותקשורת, תעשיות אלקטרואופטיות, תעשיות לציוד רפואי, תעשיית הבנייה המיגון ועוד.


טכנולוגיה

ציוד חדיש ומשוכלל של מכבשים ומכונות הזרקה מאפשר ייצור פריטים קטנים ומדוייקים כמו גם מוצרים גדולים. סדרות קטנות או פיתוח אבי טיפוס נעשים במעבדת המפעל, דבר המאפשר מיפוי ופיתוח תהליך הדיר ומדויק גם בסדרות גדולות מאוד.
פיתוח והכנת תערובת הגומי במפעל מאפשר שליטה ובקרה על תהליך הייצור תוך עמידה בדרישות המחמירות ביותר של איפיון החלק.
מחלקה לחיתוך אטמים צורתיים מלוחות גומי מאפשרת חיתוך ממוחשב של אטמים בזמני יצור מהירים וברמת דיוק גבוהה או חיתוך באמצעות סכינים צורתיים לסדרות גדולות.
ציוד לטיפול שטח של מתכות משרת קווי ייצור למוצרים של גומי המקושר למתכת.
מכונות גימור אוטומטיות לחלקי גומי מאפשרות גמר מושלם וברמת איכות חזותית גבוהה גם בסדרות גדולות.


חומרים

החברה מייצרת בכל סוגי הגומי הקיימים כולל נאופרן, ניטרילי, EPDM, סיליקון, פלואור סיליקון וויטון. מגוון רחב מאוד של תערובות גומי שפותחו במהלך השנים מאפשרות עמידה בכל תקן צבאי או אזרחי כמו גם עמידה בדרישות עמידות באש, תקני RoHS & REACH או תקנים רפואיים. תערובות ייחודיות שפותחו בחברה משמשות לייצור פריטי גומי מוליכי חשמל, פריטים מוליכי חום ופריטים הבולעים קרינה אלקטרומגנטית.

מדיניות

צוות עובדים ותיק מנוסה ומיומן הינו הבסיס לכל תהליך הייצור, ניהול הייצור, הבקרה ואבטחת האיכות. מטרתנו היא להגיש ולהציג בפניך את כל הניסיון המקצועי המצטבר על מנת לייצר את המוצר הנדרש ברמת האיכות הטובה ביותר ובמחיר תחרותי, וזאת בכל כמות נדרשת ובמועד הנדרש.
שביעות רצון הלקוח, צוות עובדים מרוצה וערנות לכל פיתוח טכנולוגי הינם הבסיס למדיניות החברה.